Trainingstijden winter

Trainingstijden winter 2017-2018 met ingang vanaf maandag 30 oktober.  

Maandag

Tijd

Trainingsgroep

Locatie

Trainers

13.30 - 15.00 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training (jeugd)

Baan

Alwin Papegaaij

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Robert van der Meulen

Baan

Robert vd Meulen

18.00 - 19.00 uur
19.00 - 20.00 uur   

Loopgroep pupillen
Loopgroep junioren

Baan
Baan

Karsten van Ommen
Jacqueline Rustidge

Dinsdag

18.00 - 19.00 uur

Mini +  C-pupillen  

Zaal VIA

Mariska en Richard Meuleman

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen

Zaal VIA

Inge Bollebakker en Julian ten Hoven

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen

Zaal VIA

Richard Kroon, Pieter van Wissen, Dennis Endeman en Mila Koster

18.00 - 19.15 uur

D- Junioren en C -Junioren

Baan

Erjan Palland en Gejanne Lussenburg

Alwin Papegaaij, Daniel Gouw, Job van Dijk en Jan ten Hove.

19.00 - 20.15 uur

A/B- junioren en senioren

Baan

Daniel Gouw

19.00 – 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan / weg

Rudy Schilder

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Jan

Baan / weg

Jan van de Berg

Woensdag

18.30 - 19.30 uur

VB-atletiek

Baan

Greet Vrijbloed en Henk-Jan Dorgelo

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.30 - 20.30 uur

Beginnersgroep lopen

Baan

Gerda Schilder

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Mini +  C-pupillen  

Baan

Mariska en Richard Meuleman

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen

Baan

Inge Bollebakker en Julian ten Hoven

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen

Baan

Richard Kroon, Pieter van Wissen, Dennis Endeman en Mila Koster

18.00 - 19.15 uur

D- Junioren en C -Junioren

Baan

Erjan Palland en Gejanne Lussenburg

Alwin Papegaaij, Daniel Gouw, Job van Dijk en Jan ten Hove.

18:30 - 19.00 uur

Selectie loopgroep

Baan / Weg

Jacqueline Rustidge en Karsten van Ommen

19.00 - 20.15 uur

A/B- junioren en senioren

Baan

Daniel Gouw

19.00 – 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan / weg

Rudy Schilder

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Jan

Baan / weg

Jan van de Berg

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Robert / Richard

Weg

Robert van der Meulen en Richard Kroon

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Renier

Baan

Reinier Krediet

19.00 - 20.15 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk

Vrijdag

16.30 - 17.30 uur

VB-atletiek

Zaal VIA

Greet en Henk Jan

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

wartsila lang
sponsor BJG
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo