Trainingstijden winterseizoen 2019/2020 gaat in per  maandag 28 oktober 2019.

Tijd

Trainingsgroep

Locatie

Trainers

 Maandag

13.30 - 15.00 uur

Wandelgroep

Weg

Anneke van Dijk 

18.30 - 20.00 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen 

18.00 - 19.00 uur

Loopgroep pupillen

Baan

Jacqueline Rustidge, Karsten van Ommen

19.00 - 20.00 uur Loopgroep junioren Baan Jacqueline Rustidge, Karsten van Ommen

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Robert

Baan

Robert van der Meulen en Leonie Eenkhoorn

Dinsdag

17.00 - 18.00 uur

Mini/C-pupillen    

Baan

Cindy Hoekman en Olaf Langeslag (Julian ten Hove)

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen (combi met A)

Baan

Martijn Beks en Natalja Duivenman

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen (combi met B)

Baan

Richard Kroon, Julian ten Hove en Sil Krediet.

18.00 - 19.00 uur

D-Junioren

Baan

Erjan Palland, Gejanne Lussenburg en Dennis Endeman

18:00 - 19:00 uur C-Junioren Baan Alwin Papegaaij en Jan ten Hove

19.00 - 20.15 uur

A/B-junioren en senioren

Baan

Daniel Gouw en Erjan Palland

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19:00 - 20:00 uur Masters Atletiek Baan Greet Vrijbloed

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Baan/weg

Rudy Schilder

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Frans

Weg/weg

Frans Bennink & co

       

Woensdag

19.00 - 20.00 uur

VB-atletiek Technisch

Baan

Henk-Jan Dorgelo

19.00 - 20.00 uur VB atletiek Loopgroep Baan Greet Vrijbloed

19.30 - 20.30 uur

Beginnersgroep lopen

Baan

Gerda Schilder

Donderdag

17.00 - 18.00 uur

Mini/C-pupillen    

Baan

Cindy Hoekman en Olaf Langeslag (Julian ten Hove)

18.00 - 19.00 uur

B -pupillen (combi met A)

Baan

Martijn Beks en Natalja Duivenman

18.00 - 19.00 uur

A- pupillen (combi met B)

Baan

Richard Kroon, Julian ten Hove en Sil Krediet.

18.00 - 19.00 uur

D-Junioren

Baan

Erjan Palland, Gejanne Lussenburg, Dennis Endeman en Jonne Siebrand

18:00 - 19:00 uur C-Junioren Baan Alwin Papegaaij, Daniel en Jan ten Hove

19.00 - 20.15 uur

A/B-junioren en senioren

Baan

Daniel Gouw en Erjan Palland

19.00 - 20.15 uur

Selectie technische training

Baan

Jeroen van Veen

19:00 - 20:00 uur Loopgroep Reinier Baan Reinier Krediet
19:00 - 20:00 uur Loopgroep Robert/Leonie Weg Robert vd Meulen / Leonie Eekhoorn

19.00 - 20.00 uur

Loopgroep Rudy

Weg

Rudy Schilder

19.00 - 20.30 uur

Loopgroep Frans

Weg/weg

Frans Bennink en co

19:00 - 20:15 uur Wandelgroep  Weg Anneke van Dijk
   

Vrijdag

16.30 - 17.30 uur VB-atletiek Loopgroep Baan Greet Vrijbloed en Henk-Jan Dorgelo

 

Zaterdag

11.00 - 12.00 uur

VB-atletiek Technisch

Baan

Greet Vrijbloed en Henk-Jan Dorgelo

wartsila lang
ned air
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo