Op 17 april 2012 werd de traditionele Kamper Bevrijdingsloop en de Kamper Mijl weer gehouden. Meer dan 1100 jongens, meisjes, juffen en meesters van de Kamper en IJsselmuider scholen stonden op de atletiekbaan van Isala aan de start  om hun beste beentje voor te zetten. De opkomst was geweldig !! Hieronder kun je lezen wie in welke categorie de snelste was !

Klik hier voor foto's van Gerda Kiekebosch.
Klik hier voor foto's van Richard Tennekes.

Uitslag jongens 6 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Mika van Mierlo

Het Stroomdal

3.53

2.

Lars Eysink

De Wegwijzer

4.18

3.

Marijn van Loo

De Groenling

4.25

 

Uitslag meisjes 6 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Judith Poeder

Prinses Juliana school

4.22

2.

Estelle Willems

Het Stroomdal

4.31

3.

Sara Roos

De Mirt

4.49

 

Uitslag jongens 7 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Jort Blankenvoort

Dr. Schaepman

3.49

2.

Luuk Koole

Engelenberg

4.03

3.

Cas Kanis

De Morgenster

4.04

 

Uitslag meisjes 7 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Marél van der Veen

Marnix school

4.01

2.

Kyra de Vries

Willem van Oranje school

4.13

3.

Kim Hartman

De Mirt

4.22

 

Uitslag jongens 8 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Myron Doumbouya

Dirk van Dijkschool

3.32

2.

Soufian Tamrouti

Dirk van Dijkschool

3.33

3.

Lars Riezebos

Het Stroomdal

3.36

 

Uitslag meisjes 8 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Maureen Wind

De Wegwijzer

3.51

2.

Sanne Cramer

De Mirt

4.02

3.

Esmee Bakker

Dr. Schaepman

4.04

 

Uitslag jongens 9 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Floris van Capellen

Dirk van Dijkschool

3.26

2.

Sem de Vries

De Fontein

3.28

3.

Xander Stegeman

Het Stroomdal

3.29

 

Uitslag meisjes 9 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Jonne Siebrand

Marnixschool

3.44

2.

Bo Lemstra

Mgr. Zwijsenschool

3.45

3.

Sanne Klappe

Dirk van Dijkschool

3.53

 

Uitslag jongens 10 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Dano van Mierlo

Het Stroomdal

3.17

2.

Gino Jager

Rehoboth

3.19

3.

Pieter van Wissen

Engelenberg

3.22

 

Uitslag meisjes 10 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Lianne Vink

Rehoboth

3.24

2.

Marije Salverda

De Morgenster

3.41

3.

Hester Grotenhuis

Bouwman school

3.43

 

Uitslag jongens 11 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Giano Saleh Ali

Het Stroomdal

3.09

2.

Robin Bastiannet

Willem van Oranje

3.18

3.

Dennis Orlik

Scheapman school

3.19

 

Uitslag meisjes 11 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Lisa van Reem

Het Meerrijk

3.28

2.

Hanna Groenenberg

Rehoboth

3.31

3.

Fleur Tijmens

Willem van Oranje

3.32

 

Uitslag jongens 12 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Richard Meuleman

Willem van Oranje

2.53

2.

Silvan van de Meulen

De Morgenster

2.59

3.

William Withaar

Willem van Oranje

3.04

 

Uitslag meisjes 12 jaar:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Ilhem Tamrouti

Dirk van Dijkschool

3.08

2.

Mila Koster

Rehoboth

3.15

3.

Judith Groen

De Fontein

3.20

 

Uitslag leraren dames:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Anne van Laar

Het Scala

3.30

2.

Marit Breman

Zandberg

3.41

3.

Corien van Halm

Bouwman school

4.42

 

Uitslag leraren heren:

Plaats

Naam

Naam school

Tijd

1.

Paul Kalter

Dr. Schaepman school

2.38

2.

Job Wonink

Bouwman school

2.50

3.

Jan Drost

De Morgenster

2.53

 

Scholen klassement Jongens:

Plaats

Naam school

Punten

1.

Het Stroomdal

25

2.

Dirk van Dijk school

16

3.

Willem van Oranje

16

4.

Engelenberg school

8

5.

Scheapman

8

6.

Morgenster

7

7.

Groenling

7

8.

Rehoboth

6

9.

Fontein

4

10.

Wegwijzer

4

11.

Trekschuit

3

12.

Prisma

1

 

Scholenklassement Meisjes:

Plaats

Naam school

Punten

1.

Rehoboth

13

2.

De Mirt

11

3.

Dirk van Dijk school

11

4.

Marnix

10

5.

Wegwijzer

7

6.

Stroomdal

6

7.

Meerrijk

5

8.

Prinses Juliana

5

9.

Scheapman

5

10.

Mr. Zwijsenschool

4

11.

Engelenbergschool

4

12.

Morgenster

4

13.

Groenling

3

14.

Fontein

3

15.

Dr. Bouwman

3

16.

Regenboog

2

17.

Zandberg

1

 

Einduitslag scholen (meisjes en jongens samen):

Plaats

Naam school

Punten

1.

Het Stroomdal

31

2.

Dirk van Dijk

27

3.

Willem van Oranje

24

4.

Rehoboth

19

5.

Scheapman

13

6.

Engelenberg

12

7.

Wegwijzer

11

8.

Morgenster

11

9.

De Mirt

11

10.

Marnix

10

11.

Groenling

10

12.

Fontein

7

13.

Meerrijk

5

14.

Mr. Zwijsenschool

4

15.

Trekschuit

3

16.

Dr. Bouwman

3

17.

Regenboog

2

18.

Zandberg

1

 

Uitslag estafette scholen:

Plaats

Naam school

Tijd

1.

Willem van oranje

2.46

2.

Het Stroomdal

2.55

3.

Het Meerrijk

2.57

4.

De Trekschuit

2.58

5.

Rehoboth

3.00

6.

De  Morgenster

3.04

7.

De Groenling

3.07

8.

Scheapman

3.09

9.

De Wegwijzer

3.12

10.

Dirk van Dijk

3.13

 

Uitslag Kamper Mijl Heren:

Plaats

Naam

Tijd

1.

Cornelis Snoek

4.58,93

2.

Peter Gnodde

5.00,32

3.

Henk Jan Dorgelo

5.06,41

4.

Jan Loosman

5.20,42

5.

Freek Bultman

5.24,06

6.

Menno Koomen

5.25,56

7.

Robert Reitsema

5.31,47

8.

Joél Plantinga

5.32,02

9.

Mark van der Meulen

5.46,46

10.

Willem de Vries

5.52,55

11.

Maurice Mulder

6.01,28

12.

Pascal Kist

6.01,63

13.

Jeffrey van de Haar

6.10,45

14.

David Alberts

6.25,30

15.

Wilbert Maazereeuw

6.33,34

16.

Ben Kok

6.57,67

17.

Michel van Mierlo

7.08,45

 

 

Uitslag Kamper Mijl Dames:

Plaats

Naam

Tijd

1.

Irene Bijman

5.42,29

2.

Jacqueline Rustige

5.42,70

3.

Jacolien Ruizendaal

5.55,34

4.

Anna Maazereeuw

6.05,88

5.

Greet Vrijbloed

6.24,46

6.

Joke Lorist

7.11,00

7.

Ingrid van der Poll

8.00,43

8.

José Schilderinck

8.01,26

9.

Rianne Gorter

8.32,80

10.

Martine Gorter

10.22,00

11.

Thea de Leeuw

10.22,31

wartsila lang
ned air
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo