Op zaterdag 4 februari stond de finale van de Allert Hagendoorn cross competitie gepland. Op deze mooie, zonnige maar vooral sneeuwachtige zaterdag hebben de atleten van Isala ook bij deze cross laten zien wat ze konden.


Op zaterdag 4 februari stond de finale van de Allert Hagendoorn cross competitie gepland. Op deze mooie, zonnige maar vooral sneeuwachtige zaterdag hebben de atleten van Isala ook bij deze cross laten zien wat ze konden. Terugkijkend naar de gelopen crossen kunnen we zeggen dat alle weersomstandigheden aan bod zijn gekomen, is het geen sneeuw dan wel harde wind of regen !

Het was een mooie afsluiting van de crosscompetitie !

Klik hier voor foto's van Alwin Papegaaij.
Klik hier voor foto's van Hennie Bottenberg.

 

 

 

 

Uitslag 4e cross en eindstand

Pupilllen
Naam Geb.jaar Cat. 1e cross 2e cross 3e cross 4e cross pnt.1e pnt.2e pnt.3e pnt.4e pnt. totaal
Dano van Mierlo 2002 JPA 4.04 4.00 4.02 4.14 1 1 1 1 3
Joris Jansen 2001 JPA 4.16 4.09 4.10 4.17 2 2 2 2 6
Pieter van Wissen 2002 JPA 4.21 4.10 4.13 4.19 3 3 3 3 9
Xander Stegerman 2002 JPA 4.23 4.11 4.21 4.20 4 4 5 4 12
Julian ten Hove 2002 JPA 4.24 4.17 4.18 4.22 5 5 4 5 14
Karsten van Ommen 2002 JPA 4.26 4.30 4.35 4.43 6 6 6 6 18
Ruben Koopman 2001 JPA dns 4.47 4.50 5.00 8 7 7 22
Pascal Flier 2002 JPA 5.23 5.06 5.20 dns 8 9 8 25
Robin Sagel 2004 JPC 5.18 5.25 5.26 5.53 1 1 1 1 3
Mika van Mierlo 2005 JPM 4.38 4.41 4.36 6.41 1 1 1 3 3
David van Eekeren 2005 JPM dns 5.42 5.33 6.11 2 2 1 5
Joël Stegerman 2005 JPM dns 6.07 5.53 6.29 3 3 2 8
Lianne Vink 2001 MPA 4.19 4.12 4.16 4.28 1 1 1 1 3
Hester Grootenhuijs 2002 MPA 4.27 4.36 4.30 4.38 2 2 2 2 6
Bo Lemstra 2002 MPA 4.51 5.04 5.01 5.06 4 4 3 3 10
Marije Salverda 2001 MPA 5.05 5.02 dns 5.43 5 3 4 12
Isa Buis 2002 MPA 5.31 5.24 5.20 5.48 6 5 4 5 14
Maureen Wind 2003 MPB 6.22 4.51 5.08 5.15 2 1 1 1 3
Sanne Cramer 2003 MPB 5.16 5.16 5.10 dns 1 2 2 5
Marèl van der Veen 2004 MPC 4.47 5.38 4.57 4.57 1 2 1 1 3
Kyra de Vries 2004 MPC 5.19 5.20 5.15 5.15 2 1 2 2 5
Estelle Willems 2005 MPM 5.23 5.25 5.21 5.33 1 1 1 1 3

 

Junioren
Naam Geb. jaar Cat. 1e cross 2e cross 3e cross 4e cross pnt.1e pnt.2e pnt.3e pnt.4e pnt. totaal
Matthijs Bos 1999 G 5.30 4.58 4.46 5.31 1 1 1 1 3
Rick Bastiaan 1996 G 6.28 6.20 6.33 dns 2 2 2 6
Wijnold Dorgelo 2000 G 8.11 7.16 6.46 8.24 3 3 3 2 8
Mellanie Kanis  1995 G 6.27 7.06 7.57 dns 1 1 1 3
Jens Tybout 1993 JA 17.57 18.08 18.41 18.39 1 1 1 1 3
Pascal Kist 1996 JB 11.48 11.40 11.39 12.14 1 1 1 1 3
David Albers 1996 JB 13.40 13.12 14.43 13.31 2 2 3 2 6
Joël Plantinga 1998 JC dns 7.09 7.08 7.28 1 1 1 3
Mark van der Meulen 1998 JC 7.13 7.13 7.17 7.28 1 2 2 2 5
Loek Könning 1997 JC 7.50 7.37 7.32 7.52 2 3 3 3 8
Dirk Hofstede 1998 JC 7.58 8.04 8.05 8.34 3 4 4 4 11
Richard Meuleman 1999 JD dns 7.10 7.15 8.14 1 1 1 3
Robert Los 1999 JD 8.06 7.59 8.11 8.28 2 2 3 2 6
Daan Hollander 2000 JD 8.34 8.27 8.10 9.16 3 3 2 4 8
Victor Sagel 2000 JD 9.07 8.34 dns 9.12 4 4 3 11
Eric Wind 2000 JD 9.42 8.45 9.55 9.58 5 5 5 5 15
Maurice Kist 2000 JD 10.33 9.18 9.49 dns 7 6 4 17
Dennis Kist 2000 JD 10.05 9.41 9.56 dns 6 7 6 19
Pauline Lussenburg 1995 MB dns 13.20 13.11 13.30 1 1 1 3
Suzanne de Roo 1995 MB dns 15.06 16.15 14.46 2 2 2 6
Dian Rolf 1998 MC 8.12 7.51 7.49 7.35 1 1 1 1 3
Hannah Koster 1997 MC 8.23 8.14 8.44 8.56 2 2 2 3 6
Jessie Tybout 1997 MC 8.44 8.28 9.03 8.49 3 3 5 2 8
Julia van der Werf 1998 MC 8.51 dns 9.02 9.22 4 4 4 12
Kirsten Wind 1998 MC 8.52 9.11 8.59 9.26 5 5 3 5 13
Anne Jansen 1997 MC 9.29 9.08 9.21 10.20 6 4 6 6 16
Irene Bijman 1999 MD 7.27 7.10 7.23 dns 1 1 1 3
Ilhem Tamrouti 1999 MD 7.35 7.33 7.44 7.59 2 2 2 1 5
Mila Koster 2000 MD 8.07 7.46 8.01 8.17 3 3 3 2 8
Judith Groen 2000 MD dns 8.58 8.51 9.10 4 4 3 11
Anne Roossink 2000 MD 9.01 9.09 dns 9.48 5 5 4 14
Iris Riezebos 2000 MD 9.18 9.39 9.41 dns 6 6 5 17
Milly Kattenberg 1999 MD 10.01 9.41 10.10 dns 7 7 7 21

 

Senioren
Naam Cat. 1e cross 2e cross 3e cross 4e cross pnt.1e pnt.2e pnt.3e pnt.4e pnt. totaal
Henk Jan Dorgelo Mmas 24.44 24.33 24.48 24.54 1 1 1 1 3
Robert Reitsema Mmas 26.31 26.15 26.31 26.37 2 2 2 5 6
Nico de Vries Mmas dns 28.55 27.21 26.10 4 4 2 10
Maarten Papegaaij Mmas 28.08 dns 26.43 26.25 4 3 3 10
Willem Albers Mmas 27.00 dns 27.23 26.33 3 5 4 12
Erwin van Dalen Mmas 29.03 28.05 28.07 dns 5 3 6 14
Jan ten Hove Mmas 29.39 29.20 28.58 29.45 6 5 7 6 17
Jan van den Berg Mmas 29.47 dns 29.05 29.57 7 8 7 22
Rodger Lemstra Mmas 31.32 30.58 30.23 30.14 8 6 9 8 22
Roelof Plender Mmas 31.34 31.17 dns 32.34 9 7 12 28
Geert Mattelé Mmas 32.39 dns 32.15 30.59 11 11 9 31
Frans Bennink Mmas 32.01 dns 33.39 31.52 10 14 10 34
Egbert Sluijter Mmas 34.37 34.16 35.39 34.46 12 11 17 14 37
Jan Stuiver Mmas dns 33.02 33.59 32.42 10 15 13 38
Ben Kok Mmas dns 36.21 34.52 32.32 12 16 11 39
Simon Visser Msen 22.57 23.09 dns 23.36 1 1 1 3
Greet Vrijbloed Vmas 22.41 dns 22.18 21.30 2 1 1 4
Anette Westerink Vmas 23.18 22.54 23.17 23.27 3 2 2 2 6
Ingrid van der Poll Vmas 24.30 dns 24.18 25.10 4 3 3 10
Vera Schoorlemmer Vmas dns 25.15 25.28 25.28 4 4 5 13
Monique Schonenberg Vmas 25.13 25.51 25.41 25.24 6 7 6 4 16
Joke Lorist Vmas 26.04 25.43 25.33 25.36 8 6 5 6 17
Jannie Westendorp Vmas 25.43 25.39 25.50 dns 7 5 7 19
Rianne Gorter Vsen 24.33 23.40 22.59 23.20 2 1 2 1 4
wartsila lang
ned air
papegaaij en tegelaar logo
aweka logo
sportinn logo